Дабл-Дабл Тейтума і 32 очки від Брауна: Бостон на очах Михайлюка знищив Клівленд у першому матчі 1/4 фіналу

54
Джейлен Браун. Фото: Google
В ніч на 8 травня у Національній баскетбольній асоціації було зіграно перший поєдинок 1/4 фіналу плей-оф між Бостоном та Клівлендом (120:95). Український захисник Селтікс Святослав Михайлюк всю гру проти Кавальєрс провів у запасі.

Бостон повів у чвертьфінальній серії проти Клівленда. На домашньому паркеті Селтікс впевнено розібралися з Кавальєрс, не віддавши їм жодної чверті.

Найрезультативнішим гравцем поєдинку став захисник Клівленда Донован Мітчелл, який закинув до кошика суперників 33 очки, додавши до них ще й шість підбирань та п’ять передач.

У Бостона дабл-дабл до свого активу записав Джейсон Тейтум: 18 очок, 11 підбирань. 32 очки набрав атакувальний захисник команди Джо Маззули Джейлен Браун.

Щодо українського оборонця Бостона Святослава Михайлюка, то він у звітному матчі на паркеті не з’являвся.

Бостон – Клівленд – 120:95 (40:34, 19:15, 33:28, 28:18)

• У першому раунді плей-оф команда Михайлюка пройшла Маямі Хіт (4:1 в серії).
  • Наступний, другий матч серії між Бостоном на Клівлендом відбудеться 10 травня на паркеті Селтікс.
  • Початок гри о 02:00 за київським часом.