Бостон взяв реванш у Маямі та вийшов вперед у серії плей-оф: як себе проявив у поєдинку Михайлюк

96
Святослав Михайлюк. Фото: Бостон
У ніч на 28 квітня відбулися матчі раунду 1/8 фіналу плей-оф НБА – Бостон Селтікс за участі українця Святослава Михайлюка переміг Маямі Хіт.

У ніч з 27 на 29 відбулися матчі 1/8 фіналу плей-оф НБА. В одному із поєдинків Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, обіграв Маямі.

Інтригу майже знищили ще у першій половині зустрічі – на велику перерву команди пішли за 24-очкової переваги гостей.

Третя десятихвилинка пройшла за рівної гри, однак і її виграв Бостон з різницею в два бали.

В останньому відрізку гри Хіт зумів скоротити відрив від господарів на шість балів, однак на більше не спромоглися.

Бостон здобув впевнену перемогу та вийшов уперед у серії – 2:1 на користь команди українця.

Зазначимо, що Святослав Михайлюк взяв участь в поєдинку. Український баскетболіст за одну хвилину і 21 секунду здійснив одне підбирання.

НБА. Плей-оф, 1/8 фіналу. Третій матч

Маямі – Бостон – 84:104 (12:21, 27:42, 22:24, 23:17)

Рахунок в серії – 1:2

• Нагадаємо, що команда Михайлюка фінішувала на першому місці Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату.
  • Святослав вдруге вийшов у плей-оф НБА. На цьому рівні українець досі проводив три матчі за Торонто в сезоні 2021/22.
  • Раніше український баскетболіст Бостона повторив особистий рекорд за кількістю набраних балів за матч НБА.
  • У наступний раунд вийде команда, яка швидше здобуде чотири перемоги.