Бостон розпочав плей-оф НБА з перемоги: чи зіграв Михайлюк проти Маямі

59
Святослав Михайлюк. Фото: Бостон
У ніч на 22 квітня відбулися матчі раунду 1/8 фіналу плей-оф НБА – Бостон Селтікс без участі українця Святослава Михайлюка переміг Маямі Хіт.

У ніч з 21 на 22 квітня стартував раунд 1/8 фіналу плей-оф НБА. В одному із поєдинків Бостон, за який виступає українець Святослав Михайлюк, обіграв Маямі.

Інтригу майже знищили ще у першій половині зустрічі – на велику перерву команди пішли за 15-очкової переваги господарів.

Третя десятихвилинка пройшла за повного домінування Бостона на паркеті. Різниця перед останнім періодом складала вже 32 бали.

В останньому відрізку гри Хіт зуміли скоротити відрив від господарів, однак суттєво ситуації гості змінити не змогли.

Бостон здобув впевнену перемогу та вийшов уперед у серії – 1:0 на користь команди українця.

Зазначимо, що Святослав Михайлюк участі в поєдинку не взяв.

НБА. Плей-оф, 1/8 фіналу. Перший матч

Бостон – Маямі – 114:94 (26:21, 34:24, 31:14, 23:35)

• Нагадаємо, що команда Михайлюка фінішувала на першому місці Східної конференції за підсумками регулярного чемпіонату.
  • Святослав вдруге вийшов у плей-оф НБА. На цьому рівні українець досі проводив три матчі за Торонто в сезоні 2021/22.
  • Раніше український баскетболіст Бостона повторив особистий рекорд за кількістю набраних балів за матч НБА.