Київ-Баскет і Черкаські Мавпи в грі з овертаймом набрали 200 очок на двох: хто переміг у матчі за третє місце

85
Київ-Баскет – Черкаські Мавпи. Фото: Google
Відбувся перший поєдинок за третє місце між Черкаськими Мавпами та Київ-Баскетом, в якому київська команда здобула важку перемогу над черкаським клубом.

Сьогодні, 19 квітня, відбувся поєдинок за третє місце в рамках плей-оф чемпіонату України з баскетболу, в якому зустрічалися Рівне та Київ-Баскет.

Київська команда від початку матчу взяла ініціативу у власні руки. Після першого періоду Київ-Баскет вів у рахунку із різницею в 16 очків.

Однак наступні дві десятихвилинки пройшли за домінування черкащан, які не тільки відігралися, але і вийшли вперед на чотири бали.

Після провальної половини гри Київ-Баскет зумів оговтатися та зрівняв рахунок, перевівши матч в овертайм.

Додаткова десятихвилинка пройшла за рівної гри, однак кияни виявилася на два бали сильнішими за своїх суперників.

Рахунок у півфінальній серії – 1:0 на користь Київ-Баскет.