Визначився перший фіналіст Суперліги України сезону 2023/24: результат матчу між БК Рівне та Київ-Баскет

90
Рівне – Київ-Баскет. Фото: ФБУ
Сьогодні, 11 квітня, відбувся півфінальний матч Суперліги України з баскетболу. Київ-Баскет зустрічався на власній арені з БК Рівне. Поєдинок завершився з рахунком 81:78 на користь гостей.

У четвер, 11 квітня, відбувся другий поєдинок між Київ-Баскет та БК Рівне в рамках півфіналу Суперліги.

У неділю, 7 квітня, відбулася перша зустріч команд на стадії 1/2 фіналу Суперліги. Тоді БК Рівне знищило Київ-Баскет з принизливим рахунком 77:43.

Сьогодні столична команда також програла рівнянам і пропустила суперника до фіналу Суперліги.

Як проходив матч

• У першому періоді між командами точилася запекла боротьба, яка завершилася нічиєю – 21:21.
  • Другий тайм також пройшов дуже конкурентно, але цього разу господарі майданчика зуміли обіграти суперника – 21:19.
  • У третій чверті гри гості почали діяти активніше та обіграли киян з рахунком 25:16.
  • У четвертому періоді кияни спробували зачепитися за перемогу у матчі, але виграти чверть (20:16) виявилося замало.
  • Перемогу здобув БК Рівне з рахунком 81:78 та вийшов у фінал Суперліги.

Суперліга України. Плей-оф, півфінал. Другий матч.

Київ-Баскет – Рівне – 78:81 (21:21, 21:19, 16:25, 20:16)

• У фіналі БК Рівне зустрінеться з сильнішим у парі Дніпра та Черкаських Мавп, які обмінялися перемогами та визначать тріумфатора у серії в неділю, 14 квітня.
  • Серії півфіналів, фіналу та матчу за третє місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика на кожному етапі мають команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату вище місце.