Драма в овертаймі: Говерла перемогла Київ-Баскет і зрівняла рахунок у серії плей-оф Суперліги

187
Івано-франківський БК Прикарпаття-Говерла у другому поєдинку чвертьфіналу плей-оф вітчизняної Суперліги на характері, в овертаймі, вирвав перемогу у Київ-Баскета (99:95) та зрівняв рахунок у серії (1:1).

Битва гідна фіналу. Мова про сьогоднішнє, друге за ліком протистояння між Прикарпаття-Говерлою та Київ-Баскетом, які зійшлися на стадії 1/4 фіналу Суперліги.

Гра нагадувала справжні гойдалки і завершилася нічиєю в основний час гри, а в овертаймі формальні господарі паркету дотисли фактичних.

Розкішну гру видав американський легіонер киян Брентлі Байнум, який набрав 34 очка, але не відстав від нього і лідер Говерли Ілля Кабацюра, який також набрав стільки ж поінтів.

Суперліга України. Плей-оф, 1/4 фіналу Другий матч.

Прикарпаття-Говерла – Київ-Баскет 99:95 (21:11, 16:20, 17:24, 28:28) ОТ

• У першому матчі серії Київ-Баскет переграв Прикарпаття-Говерлу з рахунком 84 на 73.
  • На стадії півфіналу кияни або франківці зіграють з переможцем дуелі Рівне – Старий Луцьк, де після першого матчу передують волиняни.
  • До 1/2 фіналу також вже пробилися Дніпро та Черкаські Мавпи, які переграли у двох матчах серії львівську Політехніку-Галичину та Запоріжжя відповідно.