Прометей здобув переконливу перемогу над Раплою: яке місце посідає українська команда в турнірній таблиці ЛЕБЛ

69
Прометей. Фото: Google
У черговому поєдинку регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги український Прометей на виїзді впевнено переграв Раплу (102:61).

Сьогодні, 20 березня, відбувся поєдинок регулярного чемпіонату Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги, в якому зустрічалися Прометей та Рапла.

Українська команда впевнено розпочала гру і вже після половини зустрічі вела з рахунком 55:30.

У третій чверті Рапла зуміла дещо вирівняти гру, проте четверта 10-хвилинка пройшла за домінування Прометея, який спокійно довів матч до перемоги.

Українська команда здобула свою другу поспіль перемогу в ЛЕБЛ. У минулому матчі підопічні Ронена Гінзбурга розгромили Кейлу.

Латвійсько-естонська баскетбольна ліга. Регулярний чемпіонат

Рапла (Естонія) – Прометей (Україна) – 61:102 (13:30, 17:25, 19:21, 12:26)

• Наступним опонентом підопічних Ронена Гінзбурга буде естонський Пярну.
  • Формально домашній для «титанів» поєдинок заплановано на 23 березня. Початок гри о 16:00 за київським часом.