Оновив рекорд у другому матчі поспіль: відомий український легіонер приклав руку до перемоги своєї команди

1632
Святослав Михайлюк, Фото: НБА
У вівторок, 19 березня, Бостон Святослава Михайлюка вдома обіграв Детройт (119:94) у рамках НБА. Український захисник провів на майданчику рекордні для себе 24 хвилини.

Бостон Святослава Михайлюка здолав Детройт (119:94) у матчі НБА. Українець відіграв 24 хвилини на паркеті.

Михайлюк вперше з'явився на майданчику за 5:48 хвилини до кінця стартової чверті. Він залишився у грі до завершення 12-хвилинки та записав собі в актив асист та перехоплення.

Другу чверть захисник пропустив, а повернувся на паркет за 5:49 хвилини до кінця третього відрізка матчу. У третій 12-хвилинці Михайлюк набрав свої перші очки, реалізувавши триочковий кидок. Також українець віддав один асист.

У кінцевій чверті Михайлюку дали відіграти усі 12 хвилин, протягом якої він забив ще один кидок з дальньої відстані, виконав кілька підбирань та перехоплення.

Баскетбол. НБА. Східна конференція

Бостон – Детройт – 119:94 (31:28, 28:18, 33:20, 27:28)

• Зазначимо, що за 24 хвилини на паркеті Михайлюк набрав шість очок (реалізація – 2/8, усі кидки – триочкові), зробив два асисти, два підбирання та два перехоплення м'яча;
  • Попередній найкращий матч українця в контексті ігрового часу прийшовся на минулий поєдинок із Вашингтоном (130:104) – 23 хвилини;