Михайлюк набрав вісім очок у грі проти Голден Стейт: Бостон встановив рекорд НБА

142
Святослав Михайлюк, Фото: НБА
Український баскетболіст Бостона Святослав Михайлюк допоміг команді здобути перемогу над Голден Стейт у матчі регулярного чемпіонату НБА.

Бостон Святослава Михайлюка розгромно переміг Голден Стейт у матчі НБА.

Михайлюк провів на майданчику 19 хвилин 16 секунд, набрав вісім очок, чотири підбирання та дві передачі.

Бостон переміг Голден Стейт з рахунком 140:88. Селтікс встановили рекорд НБА, здобувши третю перемогу в сезоні з різницею в 50 або більше очок.

Команда українця набрала 82 очки за підсумками двох чвертей – це найкращий результат в історії команди.

НБА, регулярний чемпіонат.

Бостон – Голден Стейт – 140:88 (44:22, 38:16, 33:24, 25:26)

Бостон: Браун (29), Тейтум (27), Вайт (14 + 8 передач), Голідей (7), Хорфорд (7) – старт; Прітчард (19 + 6 передач), Гаузер (12), Михайлюк (8), Тіллман (7), Бріссетт (6 + 8 підбирань), Спрінгер (2), Корнет (2).

Голден Стейт: Муді (11), Томпсон (6), Кумінга (6), Др. Грін (6), Каррі (4) – старт; Кіньонес (17), Робінсон (10), Джексон-Девіс (8 + 8 підбирань), Пейтон II (6), Сантос (5 ​​+ 9 підбирань), Шарич (4), Луні (3), Пол (2 + 7 передач).

• Бостон після 60 поєдинків регулярного чемпіонату впевнено очолює Східну конференцію.
  • У наступному матчі Селтікс зіграють проти Клівленда на виїзді. Поєдинок заплановано на 6 березня.