Україна зазнала другої поразки у відборі на Євробаскет: подробиці драматичної розв'язки матчу з Португалією

364
Артем Пустовий, фото: Google
Сьогодні, 25 лютого, було зіграно поєдинок кваліфікації до чемпіонату Європи 2025 року між чоловічими національними збірними України та Португалії.

У неділю, 25 лютого, збірна України провела другий матч четвертого кваліфікаційного раунду до ЧЄ-2025.

Наша команда зіграла проти Португалії на «Арені Рига» у столиці Латвії. Перемогти українцям знову не вдалося.

Наша збірна поступилася у перших двох чвертях, але зуміла вирівняти рахунок у третій. У вирішальній чверті українці набрали на один бал більше, але все ж поступилися 77:79. Україна після тайм-ауту мала 24 секунду на атаку, була можливість перевести гру в овертайм або перемогти, закинувши триочковий, але використати цю нагоду не вдалося.

Кваліфікація Євробаскета-2025. Група А. Другий тур.

Україна – Португалія – 77:79 (16:26, 16:21, 27:15, 18:17)

Україна: Зотов, Мішула, Ковляр, Шундель, Крутоус, Ткаченко, Войналович, Бобров, Петров, Пустовий, Бринюк.

Португалія: Бріто, Камачо, Дельгадо, Камейро, Монтейро, Прей, Релвао, Войтао, Вентура, Вільямс, Кейруж, Лісбоа, Са.

Турнірна таблиця:

• В першому матчі кваліфікації на Євробаскет-2025 Україна на виїзді програла Словенії (73:87), а Португалія програла Ізраїлю (70:72).
  • Кваліфікація чемпіонату Європи проходить під час трьох вікон: 19-27 лютого 2024 року, 18-26 листопада 2024 року та 17-25 лютого 2025 року.
  • Кожна збірна проведе по дві гри в кожному вікні. Для того, щоб наступного року виступити в фінальній частині континентальної першості, нашій збірній необхідно зайняти у відбірковій групі місце не нижче третього.