Україна невдало стартувала у відборі на Євробаскет-2025: як зіграла наша команда проти Словенії

209
Словенія – Україна. Фото: ФІБА
Сьогодні, 22 лютого, в рамках відбору до чемпіонату Європи 2025 року зустрічалися національні команди України та Словенії. Матч завершився на користь наших суперників – 87:73.
  • Між збірними України та Словенії було зіграно дванадцять офіційних поєдинків (дев'ять разів перемагали наші суперники).
  • Останній матч між командами відбувся в рамках відбору на Євробаскет-2022 20 лютого 2021 року в Києві. Тоді синьо-жовті обіграли балканську збірну – 87:73.

Збірна України розпочала поєдинок трохи краще суперника та зуміла виграти першу чверть з рахунком 22:21, а другий тайм сильнішого не виявив – 18:18.

У третьому відрізку ігрового часу словенці були сильнішими наших хлопців – 25:18.

Завершальна чверть також завершилася на користь словенців – 23:20.

Євробаксет-2025, четвертий раунд відбору

Словенії – Україна – 87:73 (21:22, 18:18, 25:13, 23:20)

Відзначимо, що найрезультативнішим гравцем матчу став Препелич. Він набрав 30 очок, зробив три підбирання та дев’ять передач за 29 хвилин 44 секунди.

Найрезультативнішим серед українців був Ковляр – 23 очки, одне підбирання та вісім передач за 36 хв 51 сек.

• Крім словенців, в групі А українці змагатимуться з Ізраїлем та Португалією.
  • Для того, щоб наступного року виступити в фінальній частині континентальної першості, нашій збірній необхідно зайняти у відбірковій групі місце не нижче третього.
  • Наступну гру наші хлопці проведуть проти португальців. Поєдинок заплановано на 25 лютого.