«Було б класно такий же результат показати»: Дмитренко розповіла про цілі на наступні етапи КС

122
Христина Дмитренко, фото: Google
Українська біатлоністка Христина Дмитренко прокоментувала свій виступ в масстарті на ЧС в Нове Мєсто. Українка посіла 27-ме місце у гонці.

Дмитренко прокоментувала виступ в масстарті на ЧС. Українка завершила перегони на 27-му місці.

«Було тяжко, все ж відчувається, що це кінець. Стан вже не найкращий, і було важко по дистанції. Ще й з лижами були проблеми. Я намагаюсь триматись десь на підйомі, а зі спуску мене накочують, обганяють. Це психологічно тяжко було, я розумію, що ще й лижами програю сьогодні.

Цілі на останні етапи Кубка світу? Хочеться, по-перше, нормально відновитися, підготуватися. Було б класно, якщо можна було б такий же результат показати на наступних етапах», – сказала Дмитренко в коментарі для Biathlon.com.ua.

Біатлонний сезон продовжиться етапом Кубка світу в Голменколлені, який пройде з 29 лютого по 3 березня.

• У чоловічому особистому заліку Кубка світу найкращим серед українців наразі є Підручний, він посідає  37-ме місце. Серед жінок 20-ю йде Юлія Джима.
  • Перед початком завершального відрізку сезону Кубка світу чоловіча команда України посідає в Кубку націй 11-те місце, жіноча йде дев'ятою.