Олімпіада 2024

Україна може здобути «бронзу» на Олімпіаді 2024: Мчелідзе виграв втішну сутичку і побореться за медаль

Євген Чепур
Переглядів 104
Мураз Мчедлідзе. Фото: Google
Український борець вільного стилю Муразі Мчедлідзе взяв участь у втішній сутичці в категорії до 97 кг на Олімпіаді-2024, яка проходить у Парижі.

У неділю, 11 серпня, український 30-річний борець вільного стилю Муразі Мчедлідзе взів участь у втішній сутичці та змагався проти Ніколаса Де Лаанге з ПАР.

Наш співвітчизник продемонстрував жагу до перемоги та зміг завершити поєдинок на свою користь з рахунком 5:3.

Зазначимо, що в суботу обидва борці програли грузину Гіві Матчарашвілі, який у підсумку вийшов у фінал змагання.

Поєдинок Мчедлідзе за бронзову нагороду Олімпійських ігор відбудеться сьогодні. Протистояти нашому спортсмену буде представник Азербайджану Магомедхан Магомедов. Орієнтовний час початку сутички 13:35.

🔥Читайте також: «Срібло» Коляденко і суцільні розчарування в інших фіналах: найцікавіше на Олімпіаді за 10 серпня

• Нагадаємо, що після вчорашнього змагального дня у командному заліку США знову випередив Китай, в активі якого 38 золотих, 27 срібних і 24 бронзових нагороди.
  • Україна, завдяки «сріблу» Коляденко, піднялася на 20-ту позицію – три золоті, п’ять срібних та чотири бронзові медалі.
  • Загалом на подіум вже підіймалися спортсмени із 90 країн.