Магучіх претендує на звання найкращої спортсменки року за версією European Athletics: Ярослава увійшла в топ-3

Руслан Мороз
Переглядів 395
Ярослава Магучіх, фото: Google
Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої спортсменки року за версією European Athletics. Українка увійшла у фінальну трійку.

Ярослава Магучіх претендує на звання найкращої спортсменки року за версією European Athletics.

Українка увійшла у фінальну трійку спортсменок, які претендують на нагороду. Також на нагороду претендують Фемке Бол та Марія Перес.

Переможця оголосять 21 жовтня на церемонії у Вільнюсі. Магучіх з результатом 2,03 м є лідеркою цього сезону.

Ярослава у 2023 році здобула перемогу на чемпіонаті світу на відкритому повітрі, виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи в приміщенні, стала першою на Європейських іграх, а також вдруге поспіль виграла фінал «Діамантової ліги».

• Раніше Ярослава у своєму Instagram розповіла, що повертається до України, де готуватиметься до зимового сезону.