Інші

Україна здобула три медалі на турнірі Karate 1 Серії А: один з каратистів виграв перше золото на такому рівні

Дмитро Вєнков
Переглядів 282
Георгій Піцул (другий справа). Фото: ФКУ
Українські каратисти виграли три медалі на турнірі Karate 1 Серії А, що проходив у кіпрській Ларнаці. Георгій Піцул здобув золото, а Ольга Вербовата та Денис Копитко – бронзу.

Українські каратисти виграли три медалі на турнірі Karate 1 Серії А, що проходив у місті Ларнака (Кіпр).

• Георгій Піцул здобув золото у ваговій категорії до 75 кг;
  • Денис Копитко одержав бронзу у ваговій категорії до 67 кг;
  • Ольга Вербовата завоювала бронзу у ваговій категорії до 50 кг.

Зазначимо, що Піцул вперше у кар’єрі зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу змагань такого рівня;

Найбільш статусним спортсменом з усіх трьох вищезгаданих є Копитко. Він їздив у складі збірної України з карате на чемпіонат Європи-2023, що проходив у іспанському місті Гвадалахара з 22 по 26 березня. На жаль, там він не зміг виграти жодної нагороди.