Інші

Україна здобула три медалі на Кубку Європи з дзюдо: на рахунку наших хлопців усі ґатунки нагород

Дмитро Вєнков
Переглядів 801
Олексій Єршов (у білому кімано). Фото: ФДУ
Українські дзюдоїсти завоювали три медалі на відкритому Кубку Європи, що проходив у столиці Чехії Праці. Євгеній Балєвський здобув золото у ваговій категорії понад 100 кг, а Антон Савицький та Олексій Єршов виграли срібло та бронзу відповідно у ваговій категорії до 100 кг.

Україна виграла три медалі на відкритому Кубку Європи з дзюдо що проходив у Празі (Чехія).

Євгеній Балєвський здобув золото у ваговій категорії понад 100 кг. Він одержав три яскраві перемоги іппоном і четверту достроково – у фіналі через неможливість суперника вийти на татамі.

Ще двоє українців зійшли на п'єдестал пошани у ваговій категорії до 100 кг. Антон Савицький виборов срібло, а Олексій Єршов – бронзу.

• Зазначимо, що даний турнір проходив з 30 вересня по 1 жовтня;
  • Для 23-річного киянина Балаєвського золото, вигране у Празі, стало першим на Кубках Європи у кар’єрі.