Інші

Збірна України вилетіла з відбору до чемпіонату світу 2025 у матчі-трилері: гра завершилася з рахунком 4:5

Дмитро Вєнков
Переглядів 3316
Збірна України з пляжного футболу. Фото: УАФ
У середу, 9 жовтня, збірна України з пляжного футболу поступилася команді Франції (4:5 ОТ) у рамках 1/8 фіналу європейської кваліфікації чемпіонату світу 2025 року, яка триває в іспанському Кадісі.

Збірна України з пляжного футболу програла Франції (4:5 ОТ) в 1/8 фіналу європейської кваліфікації чемпіонату світу-2025.

Синьо-жовті відкрили рахунок в середині першого періоду. Після порушення на Тимофії Листопаді арбітр призначив пенальті, і сам постраждалий реалізував його ударом у дев'ятку. За хвилину Ігор Левченко скористався помилкою голкіпера суперника й подвоїв перевагу України.

Французи не знітилися і до перерви скоротили відставання зусиллями Варрела – 2:1.

Початок другої 12-хвилинки залишився за нашою командою, адже Андрій Пашко забив ще один м'яч у ворота суперника. Втім, суперники звели перевагу українців до мінімуму після удару Госселіна зі стандарту.

В третьому періоді збірна Франції зуміла зрівняти рахунок після влучного удару Брю, а на 32-й хвилині Пашко наважився на дальній удар і знову вивів Україну уперед. Французи знайшли в собі сили відігратися втретє за допомогою пенальті.

Таким чином, за рахунку 4:4 матч перейшов в овертайм.

На жаль, в ньому наша команда ще раз пропустила зі стандарту. Поразка збірної України з рахунком 4:5 означає, що вона не пройшла в другий груповий раунд відбору ЧС-2025 і завершила виступ в європейській кваліфікації.

Пляжний футбол. Відбір ЧС-2025. Європейська кваліфікація. 1/8 фіналу

Франція – Україна – 5:4 ОТ

Голи: Варрел (11), Госселін (21), Брю (28), Мезон (32, з пенальті), Баскуаз (37) – Листопад (6, з пенальті), І. Левченко (7), Пашко (16, 32)

• На груповому етапі Україна двічі обіграла Норвегію (8:2, 6:2) та програла Польщі (1:8);
  • ЧС відбудеться на Сейшельських островах у період із 1 по 11 травня 2025-го.