Інші

Україна зазнала нищівної поразки 1:8, але вийшла до плей-оф відбору на ЧС-2025: турнірна таблиця

Євген Чепур
Переглядів 11136
4 голоси
Збірна України з пляжного футболу. Фото: Google
У понеділок, 7 жовтня, національна збірна України з пляжного футболу провела свій другий матч в європейській кваліфікації ЧС-2025 в іспанському Кадісі. Синьо-жовтих розгромила команда Польщі з рахунком 1:8.

Сьогодні, 7 жовтня, збірна України з пляжного футболу узстрічалася у другому турі відбору на ЧС-2025 з поляками та зазнала принизливого фіаско.

Уже після першого періоду наші хлопці поступалися з рахунком 0:4. У другій 12-хвилинці пропустили ще двічі – 0:6.

Лише на початку третього періоду Олег Зборовський зумів забити гол престижу. У підсумку – поразка збірної України (1:8).

Пляжний футбол. Відбір до ЧС-2025

Європейська кваліфікація. Кадіс (Іспанія)

Група F. 2-й тур, 7 жовтня

Україна – Польща – 1:8

Голи: Зборовський, 25 – Кароляк, 5, Єсьоньовськи, 6, Брохоцьки, 11, 15, 35, Клопец, 12, Бістула, 23, Блащик, 28.

• У першому матчі відбору Україна розгромила норвежців з рахунком 8:2.
  • Команда Миколи Костенка фінішувала другою у групі та вийшла до 1/8 фіналу.
  • Переможці в плей-оф створять дві групи, по дві найкращі команди з яких отримають перепустки на ЧС-2025. В останній день змагань учасники відбору зіграють стикові матчі за розподіл місць на турнірі.
  • Матчі 1/8 фіналу, другий груповий турнір та стикові поєдинки пройдуть 9-13 жовтня.

Підсумкова турнірна таблиця

Нагадаємо, що наступний чемпіонат світу із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах у період із 1-го до 11 травня 2025 року.