Інші

Забили чотири голи: збірна України обіграла Нідерланди і вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу-2024

Дмитро Вєнков
Переглядів 2401
Збірна України з футзалу. Фото: АФУ
У вівторок, 24 вересня, збірна України з футзалу перемогла команду Нідерландів (3:1) у рамках 1/8 фіналу чемпіонату світу-2024 в Узбекистані.

Збірна України з футзалу здолала Нідерланди (3:1) в 1/8 фіналу чемпіонату світу-2024.

👉Відео голів збірної України👈

Синьо-жовті відкрили рахунок вже на шостій хвилині силами Михайла Зварича, який переправив м’яч у порожні ворота, завершивши класну комбінацію та пас від Данила Абакшина.

Нідерланди відповіли в другому таймі голом на 29-й хвилині від Саїда Бузамбу, що забив у швидкій атаці.

Вже за дві хвилини Україна знову вийшла вперед. Воротар Олександр Сухов протягнув м’яч на чужу половину поля та віддав пас на Андрія Мельника, який з гострого кута вразив ближній кут воріт Нідерландів.

На останній хвилині зустрічі крапку в ній поставив Мельник, оформивши дубль. Він перехопив м'яч після необачної передачі одного з оборонців та розстріляв ворота.

Футзал. ЧС-2024. Ташкент (Узбекистан). 1/8 фіналу

Нідерланди – Україна – 1:3

Голи: Бузамбу, 29 – Зварич, 6, Мельник, 31, 40

• Зазначимо, що в 1/4 фіналу Україна зіграє проти переможця дуелі Іспанія – Венесуела, яка пройде 25 вересня.
  • Поєдинок 1/4 фіналу відбудеться 29 вересня.