Інші

Збірна України з футзалу продовжує підготовку до чемпіонату світу: підопічні Косенка розгромили Саудівську Аравію

Дмитро Чорнобай
Переглядів 3933
6 голосів
Збірна України з футзалу. Фото: Google
Збірна України з футзалу в рамках підготовки до чемпіонату світу провела товариський поєдинок проти Саудівської Аравії, здобувши розгромну перемогу з рахунком 8:3.

Сьогодні, 28 серпня, збірна України з футзалу провела товариський поєдинок проти Саудівської Аравії в рамках підготовки до чемпіонату світу.

Підопічні Олександра Косенка здобули впевнену перемогу над своїми опонентами, незважаючи на те, що перший тайм завершився з мінімальним рахунком 2:1.

У другому таймі збірна України відправила у ворота аравійців ще шість голів, хоч і пропустили двічі. 8:3 – легка перемога підопічних Косенка.

Товариський поєдинок

Україна – Саудівська Аравія – 8:3

Голи: Швед, 12, 25, Фаренюк, 20, 37 Сухов, 27, Семенченко, 28, 35, Шотурма, 33 – Альмарабі, 17, Фкіхе, 27, Рудані, 34

• У наступному контрольному матчі національна команда зіграє проти Лівії. Гра відбудеться 30 серпня.
  • На груповому етапі чемпіонату світу 2024 року збірна України зустрінеться з Аргентиною, Афганістаном та Анголою.
  • Фінальна частина світової першості відбудеться в Узбекистані. Початок змагань – 14 вересня 2024 року.
  • Після перемоги футзальної збірної України над чинними чемпіонами світу командою Португалії (6:3) ексклюзивно для сайту Sport-express.ua інтерв’ю дав головний тренер МСК Харків Станіслав Гончаренко.