Інші

Збірна України вирвала першу перемогу на Євро-2024: за яке місце боротиметься команда в фінальному матчі

Дмитро Вєнков
Переглядів 3354
4 голоси
Збірна України U-20 з гандболу, фото: ФГУ
У п’ятницю, 19 липня, збірна України з гандболу U-20 обіграла одноліток з Греції (23:21) у рамках півфіналу плей-оф за 21-24 місця на Євро-2024.

Збірна України з гандболу U-20 здолала команду Греції (23:21) у півфіналі плей-оф за 21-24 місця на чемпіонаті Європи-2024.

Українці відкрили рахунок у матчі та взагалі протягом більшої частини першого тайму вели у рахунку, хоча й з невеликою перевагою (максимальний відрив +3). Однак перша половина матчу все ж завершилася внічию 9:9.

Другий тайм також пройшов у рівній боротьбі. На цей раз першими відзначилися греки, проте українці швидко зрівняли та вийшли вперед, після чого тривалий час утримували перевагу (знову максимальний відрив склав +3).

Ближче до кінця зустрічі суперник зумів відігратися та зробив рахунок 19:19. В українців вистачило сил на фінальний ривок й вони перемогли 23:21.

Гандбол. Євро-2024 U-20. Плей-оф за 21-24 місця. Півфінал

Греція U-20 – Україна U-20 – 21:23 (9:9, 12:14)