Інші

Українські шаблістки виграли «срібло» на чемпіонаті Європи: Харлан і Ко розіграли драму у фіналі

Євген Чепур
Переглядів 1222
Ольга Харлан. Фото: Google
Жіноча національна збірна України з фехтування на шаблях стала срібним призером чемпіонату Європи, поступившись у фіналі Франції з різницею в один укол – 44:45.

У неділю, 22 червня, у швейцарському Базелі розпочалася друга частина чемпіонату Європи, де змагаються за нагороди збірні у шести дисциплінах. Сьогодні виступали представниці шаблі та представники шпаги.

1/4 фіналу: перемога над Болгарією 45:42

Після невдалого старту (1:5), Харлан вивела нашу команду вперед уже в другому раунді (10:9), після чого українки втримували перевагу упродовж усього поєдинку.

1/2 фіналу: перемога над Угорщиною 45:41

Чинні дворазові чемпіонки світу здобули перемогу у перших п'ятьох раундах з мінімальною різницею у кожному з них – 25:18. Але Харлан принесла тріумф Україні.

Фінал: поразка від Франції 44:45

Француженки були мінімально попереду після п'яти раундів – 25:22. Але перед останнім раундом Україна була попереду 40:39, Харлан вигравала 44:42, проте пропустила три уколи поспіль.

• Востаннє Україна вигравала медаль Євро з фехтування у команді у жіночій шаблі у 2018 році – «‎срібло».