Інші

Тріумф українських веслувальниць на ЧС з каное-марафону: Бабак стала чемпіонкою, Циганкова завоювала срібло

Віктор Глухенький
Переглядів 3339
Українські веслувальниці здобули дві нагороди на чемпіонаті світу з каное-марафону, що триває в у Веєні. Перші дві сходинки п'єдесталу посіли Людмила Бабак та Олена Циганкова.

Українські веслувальниці продовжують здобувати нагороди на чемпіонаті світу у данському Веєні. Слідом за сріблом та бронзою на короткій дистанції (3,4 км), Людмила Бабак та Олена Циганкова вибороли золото та срібло на довгій дистанції (14,4 км). І знову саме в такому порядку.

Бабак фінішувала першою, вдев'яте здобувши титул чемпіонки світу. Срібною призеркою стала Циганкова.

Таким чином, українки вже вдруге піднялися на п'єдестал цьогорічної світової першості.