Хокей

Збірна України провела заключний матч на турнірі в Угорщині: долю гри з Італією вирішив овертайм

Ілля Деулін
Переглядів 11573
Збірні України та Італії з хокею. Фото: ФХУ
Протягом трьох періодів Україна та Італія на меморіалі Тамаша Шаркозі в Угорщині не спромоглися забити бодай шайбу. Нічиї у матчі бути не могло і у овертаймі сильнішими виявилися італійці.

11 листопада в угорському Будапешті збірна України провела останній матч меморіалу Тамаша Шаркозі. В суперниках була збірна Італії.

Команди показали рівну та напружену гру, настільки, що протягом трьох періодів жодна з них не змогла відзначитися шайбою. Як наслідок, основний час зафіксував суху нічию 0:0.

Втім, у хокеї нічиї бути не може і гра перейшла у овертаймах. Переможну шайбу в матчі закинули італійці, які і перемогли у даному матчі.

Хокей. Меморіал Тамаша Шаркозі. Третій тур.

Італія – Україна – 1:0 ОТ.

Шайба: Трівелатто 03:23