Кременчук розгромив Київ Кепіталз: кияни зазнали другої поразки поспіль

Дмитро Вєнков
Переглядів 199
ХК Кременчук. Фото: ФХУ
У суботу, 4 листопада, Кременчук здолав Київ Кепіталз (5:2) у матчі дев’ятого туру чемпіонату України з хокею. Кияни програли другий матч поспіль.

Кременчук розгромив Київ Кепіталз (5:2) у дев’ятому турі першості України з хокею.

Перший період пройшов у рівній боротьбі, де жодна команда не змогла вразити ворота суперника.

В другому періоді Кременчук заволодів ініціативою та зміг закинути три шайби киянам, пропустивши одну.

У третьому періоді, попри усі потуги гостів, Кременчук знову перевершив свого суперника, який у більшості примудрився пропустити двічі. Київ Кепіталз в останньому періоді зміг відзначитися лише раз.

Хокей. Чемпіонат України. Дев’ятий тур

Кременчук – Київ Кепіталз – 5:2 (0:0, 3:1, 2:1)

Шайби: Кривенко (Геворкян + Ставицький), 21:56, Лялька (Матвієнко), 25:40, 48:53 (меншість), Матусевич (Кривошапкін), 31:50 (більшість), Кривошапкін, 50:03 (меншість) – Панченко (Куцевич), 28:10, Дворник, 56:00 (більшість)

• Київ Кепіталз із 17 очками посідає третю сходинку в таблиці. У минулому матчі команда програла Соколу (2:2, за булітами 0:1);
  • Кременчук розташувався на четвертій сходинці із 16 набраними балами.