Футбол

Лукаку і компанія розгромили Нову Зелендію: Бельгія виграла групу «G» і вийшла до плейоф мундіалю

Владислав Власенко
16
Збірна Бельгії. Фото: FIFA
Збірна Бельгії лише в третьому турі свого квартету змогла здобути першу перемогу на цьогорічному мундіалі, розправившись із Новою Зеландією.

У ніч на 27 червня у рамках третього туру в групі «G» збірна Бельгії зустрічалася з Новою Зеландією, перемігши з рахунком 5:1. Матч проходив у канадському Ванкувері.

Перший тайм подарував вболівальникам лише один гол, коли на 28-й хвилині рахунок відкрив Леандро Троссард, а на початку другої половині футболіст оформив дубль.

Згодом бельгійці забили й третій м'яч завдяки точному удару Кевіна Де Брюйне, а Нова Зеландія відповіла голом від Елайджи Джаста.

Втім, все ж команді Роберто Мартінеса вдалося довести справу до розгромного тріумфу завдяки двом пізнім голам від Ромелу Лукаку і Алексіса Салемакерса.

Чемпіонат світу-2026. Група «G». 3-й тур

Нова Зеландія – Бельгія – 1:5

Голи: Джаст, 84 – Троссард, 28, 50, Де Брюйне, 66, Лукаку, 86, Салемакерс, 90+4

  • У паралельному матчі квартету зустрічалися Єгипет та Іран, зігравши внічию 1:1.
  • З першого місця в групі в плейоф вишли бельгійці, а другу сходинку зайняли єгиптяни. Турнір вже залишили Іран та Нова Зеландія.
Найкращі букмекери
Реклама
GGbet
150000 грн
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри