«Найсильніший склад»: Шахов сказав, який колишній головний тренер Динамо мав найкращу команду в 21-му сторіччі
Відомий український журналіст, багаторічний заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов в подкасті «Футбольний Диван» поділився спогадами про власні різкі перепалки з ексголовним тренером Динамо Олегом Блохіним.
Не вдалось завантажити відео.
Шахов зізнався, що Блохін завжди був одним із його найулюбленіших футболістів, тому йому було важко критикувати його на посаді головного тренера киян.
«Блохін був одним з улюблених гравців? Так. Тим болючіше було [критикувати]. Я ніколи не починав критикувати тренерів одразу після першої невдачі, другої, третьої – ну, має бути якийсь час. А коли видно, що вже, ну, нічого не виходить, що вже все, що треба щось кардинально змінювати...».
Аналізуючи каденцію легенди біло-синіх на посаді наставника, Шахов відзначив, що той мав у своєму розпорядженні чи не найкращий склад киян у новітній історії клубу.
«У Блохіна, напевно, був найсильніший склад у київському Динамо. В історії, не в історії, але ось у цьому столітті, так».
- Блохін очолював київське Динамо з вересня 2012 року по квітень 2014 року: 61 матч (36 перемог, 10 нічиїх, 15 поразок).
- За цей час команда вперше в історії чемпіонатів України опустилася нижче другого місця, здобувши за підсумками сезону 2012/13 лише бронзові нагороди.