Футбол

Відбувся матч УПЛ між Колосом і Зорею: в поєдинку дебютував багатостраждальний нападник Динамо

Дмитро Вєнков
Переглядів 1799
3 голоси
Владислав Супряга. Фото: ФК Колос
У понеділок, 23 вересня, Колос на своєму полі обіграв Зорю (1:0) в рамках сьомого туру чемпіонату України. Підопічні Олександра Поздєєва здобули першу перемогу в сезоні.

Ковалівський Колос здолав луганську Зорю (1:0) в сьомому турі УПЛ.

Відео голу

В даному поєдинку одразу зі стартових хвилин за гостей дебютував орендований в Динамо форвард Владислав Супряга, однак за 63 хвилини перебування на полі відзначився лише одним ударом повз ворота.

Єдиний гол у цій небагатій на моменти зустрічі було забито на 62-й хвилині, коли після флангової передачі від Данила Алефіренка ударом головою впритул ворота Зорі розстріляв Максим Третьяков.

Футбол. УПЛ. Ковалівка. Стадіон «Колос». Сьомий тур

Колос – Зоря – 1:0

Гол: Третьяков, 62

• Колос посідає 13-те місце в таблиці УПЛ, маючи в активі шість очок. В наступному турі 29 вересня команда в гостях протистоятиме Руху;
  • Зоря перебуває на восьмому місці із дев’ятьма балами. 30 вересня підопічні Младена Бартуловича приймуть Ворсклу.