Розгром з рахунком 10:0: матч Полісся і ЛНЗ завершився з непристойним підсумковим результатом

Дмитро Вєнков
Переглядів 6088
5 голосів
Гравці Полісся U-19. Фото: ФК Полісся
У суботу, 21 вересня, Полісся U-19 розтрощило одноліток з ЛНЗ (10:0) у домашньому матчі в рамках сьомого туру чемпіонату України. Результат матчу було вирішено у першому таймі.

Полісся розгромило ЛНЗ (10:0) у поєдинку сьомого туру юнацького чемпіонату України.

Гості протрималися лише десять хвилин, після чого у їхніх воротах розписався Владислав Рибак. До кінця тайму Полісся відвантажило супернику ще шість голів.

В другій половині зустрічі, коли команди вже по факту догравали поєдинок, «вовки» обмежилися лише трьома забитими м’ячами.

Футбол. Юнацький чемпіонат України. Житомир. Стадіон «Спартак-Арена». Сьомий тур

Полісся U-19 – ЛНЗ U-19 – 10:0

Голи: Рибак, 10, 35, 77, Захаров, 17, 37, Крамар, 30, Коваленко, 40, 42, Микитюк, 52 (пен.), Білоконь, 90 (пен.)

• Полісся посідає третє місце в турнірній таблиці, маючи в активі 16 набраних очок. В наступному турі 27 вересня команда гостюватиме в Карпат;
  • ЛНЗ розташовується на 16-му місці без залікових балів. 27 вересня колектив вдома прийме Чорноморець.