Відбувся дебютний матч Першої ліги нового сезону: гра Металіста завершилася вилученням, пенальті і камбеком

Дмитро Вєнков
Переглядів 747
Гравці Металіста. Фото: ФК Металіст
У середу, 7 серпня, Агробізнес домашнім матчем проти Металіста (2:1) відкрив новий сезон Першої ліги. Господарі здобули вольову перемогу у поєдинку.

Агробізнес здолав Металіст (2:1) у рамках першого туру Першої ліги.

Рахунок у матчі відкрили гості. Вже на четвертій хвилині після комбінації до воріт продерся Єгор Абрамов та завдав влучного удару у ближній кут.

Агробізнес зумів відігратися в другому таймі. Команда затиснула жовто-синіх у штрафному майданчику й ворота розстріляв Іван Станкович на 54-й хвилині.

Вже за дві хвилини погіршив ситуацію для Металіста Євген Рязанцев, який вилучився з поля за другий «гірчичник».

На 64-й хвилині Агробізнес заробив право на пенальті після того, як у власному штрафному майданчику рукою зіграв Євген Ісаєнко. Покарання впевнено реалізував Максим Войтіховський.