Розгром з рахунком 0:6: збірна України зазнала нищівної поразки у стартовому турі від господарів

Дмитро Вєнков
Переглядів 413
Збірна України U-16. Фото: УАФ
У середу, 19 червня, юнацька збірна України U-16 програла одноліткам із Японії (0:6) у рамках першого туру товариського турніру Dream Cup 2024.

Юнацька збірна України U-16 програла команді Японії (0:6) на турнірі Dream Cup 2024, що проходить у Фукуоці.

Господарі товариського змагання відвантажили у ворота підопічних Юрія Мороза шість м’ячів без відповіді.

Футбол. Турнір Dream Cup 2024 серед збірних U-16. Фукуока (Японія). Перший тур

Японія (U-16) – Україна (U-16) – 6:0 (2:0)

Голи: Касаї (9), Канда (45), Йосіда (69), Окуда (83), Фудзії (88), Асада (90)

• Зазначимо, що на турнірі синьо-жовті також зіграють проти Сенегалу та Венесуели;
  • Наступним суперником України стане саме Сенегал. Зустріч пройде у п’ятницю, 21 червня, о 6:00 за київським часом;
  • За регламентом турніру, після двох таймів по 45 хвилин у випадку нічиєї пробивається серія пенальті. За перемогу в ігровий час нараховуватимуть три очки, за перемогу по пенальті – два, за поразку по пенальті – одне, за поразку в ігровий час – нуль;
  • Нагадаємо, що ця збірна вже знає суперників у першому раунді відбору Євро-2025 (U-17).