«Такі самі помилки, як і в Челсі»: тренер Шерифа виніс вирок Мудрику після матчу Молдова – Україна

Євген Чепур
Переглядів 3922
Михайло Мудрик. Фото: Google
Головний тренер тираспольського Шерифа Юрій Гура, який свого часу очолював Олександрію, поділився думками про гру вінгера Челсі Михайла Мудрика у матчі збірних України та Молдови.

Юрій Гура в ексклюзивному інтерв’ю для сайту «‎Збірна» оцінив гру Михайла Мудрика у поєдинку збірної України проти національної команди Молдови (4:0), заявивши, що футболіст допускає такі самі помилки, як і у зустрічах за Челсі.

«‎Він грав у своєму стилі, на швидкості, але у нього досі немає завершення. Правий захисник Молдови Кожокару – один із найшвидших гравців у їхній команді, але Мудрик його просто оббігав у першому таймі.

У другому таймі Михайло вбігав у вільні зони, проте втрачав м’яч. Такі самі помилки, як і в Челсі», – заявив фахівець.

• Гура працював головним тренером Украгрокому (2011-2014), Олександрією U-19 (2014-2021) та Олександрією (2021-2022).
  • У минулому сезоні Мудрик провів 41 матч в усіх турнірах за Челсі, забив сім голів та віддав дві результативні передачі.
  • Контракт українського вінгера з лондонським клубом розрахований до 30 червня 2031 року.