Маркевич точно не промовчить: Карпати дивом примудрилися не виграти, ведучи 3:0 у матчі з пенальті і автоголом

Дмитро Вєнков
Переглядів 3983
5 голосів
Мирон Маркевич. Фото: ФК Карпати (Львів)
У суботу, 18 травня, Карпати вдома розписали бойову нічию із Лівим берегом (3:3). Підопічні Мирона Маркевича втратили перевагу у три забиті м’ячі.

Лівий берег створив неймовірний камбек у матчі з Карпатами (3:3) в рамках дев’ятого туру чемпіонської групи Першої ліги.

До 34-ї хвилини матчу господарі вже вели у рахунку 3:0 завдяки дублю Ігоря Невеса та автоголу Арсена Солотюка.

Інтрига у матчі відродилася після того, як Карпати пропустили один гол «в роздягальню» від Руслана Дедуха. А в другому таймі гості протягом трьох хвилин шокували суперника влучними пострілами Олега Синиці та Владислава Войцеховського.

Таким чином, 3:3. Карпати несподівано втратили легку перемогу над Лівим берегом.

Не вдалось завантажити відео.

Головний тренер львів'ян Мирон Маркевич жорстко відреагував на подібний рахунок, розкритикувавши своїх гравців.

Футбол. Перша ліга. Чемпіонська група. Дев’ятий тур

Карпати – Лівий берег – 3:3

Голи: Невес, 7, 34 (з пенальті), Слотюк, 21 (автогол) – Дедух, 43, Синиця, 56, Войцеховський, 59

• Зазначимо, що Карпати посідають перше місце у таблиці, набравши 65 очок. Підопічні Маркевича вже гарантували собі пряму путівку в УПЛ, однак ще мають поборотися за чемпіонство;
  • Найближчий переслідувач Інгулець відстає від Карпат на одне очко. І в наступному, кінцевому, турі 25 травня ці команди зустрінуться між собою у Петрово;
  • Лівий берег посідає третю сходинку, маючи 51 бал. Місце киян у таблиці вже не зміниться, і вони зіграють у плей-оф за право виступати в УПЛ у наступному сезоні проти 14-ї команди Прем’єр-ліги;
  • В наступному турі 25 травня Лівий берег вдома прийме Епіцентр, який став четвертим.