Циганков дарма не пішов з Жирони: як завершився останній матч каталонського клубу з українцем в складі

Дмитро Вєнков
Переглядів 3050
Віктор Циганков. Фото: Getty Images
У неділю, 29 вересня, Жирона українського вінгера Віктора Циганкова в гостях зіграла внічию із Сельтою (1:1) в рамках восьмого туру чемпіонату Іспанії.

Жирона Віктора Циганкова поділила очки із Сельтою (1:1) у восьмому турі Ла Ліги та продовжила свою безвиграшну серію в усіх турнірах до п'яти матчів (дві нічиї та три поразки).

Український вінгер провів на полі усі 90 хвилин, однак результативними діями не відзначився.

Рахунок у матчі на 38-й хвилині з передачі Дейлі Блінда відкрив хавбек Жирони Янгель Еррера. Сельта відігралася на 81-й хвилині силами Яго Аспаса, який вийшов на заміну (асист Вілліота Сведберга)

• Циганков в цьому сезоні провів за команду сім матчів в усіх турнірах, у яких забив один гол та віддав одну результативну передачу;
  • Наступна гра в Жирони запланована на 2 жовтня. Команда вдома прийме Феєнорд в другому турі Ліги чемпіонів.