Довбик забив у чемпіонаті Італії: Рома розчарувала у матчі з останньою командою Серії А – відео голу українця

Дмитро Вєнков
Переглядів 1026
Артем Довбик у матчі з Монцою. Фото: Getty Images
У неділю, 6 жовтня, Рома Артема Довбика поділила очки з Монцою (1:1) у гостьовому матчі сьомого туру чемпіонату Італії. Український нападник відзначився голом у воротах останньої команди Серії А.

Рома Артема Довбика зіграла у бойову нічию проти Монци (1:1) в рамках сьомого туру Серії А.

Саме український нападник, який провів повний матч, відкрив рахунок у протистоянні на 61-й хвилині. Він взяв гру на себе та завдав влучного удару по воротах з меж штрафного майданчика.

🔥Відео голу Довбика🔥

Монца відповіла через дев’ять хвилин голом Дані Моти. «Вовки», попри спроби все ж здобути перемогу над головним аутсайдером чемпіонату, не зуміли пробити ешелонований захист суперника та вивезли зі стадіону лише один бал.