Камбек: Рома зіграла з новачком Серії А – як завершився матч і які оцінки отримав Довбик

Дмитро Вєнков
Переглядів 5875
Артем Довбик. Фото: Gennaro Masi
У неділю, 29 вересня, Рома українського форварда Артема Довбика здобула вольову перемогу над Венецією (2:1) у рамках шостого туру чемпіонату Італії.

Рома Артема Довбика обіграла новачка Серії А Венецію (2:1) в шостому турі національного чемпіонату.

Український нападник провів на полі усі 90 хвилин, однак не зумів нічим суттєво допомогти команді.

Господарі пропустили «в роздягальню» на 44-й хвилині від Йоеля Пох’янпало. Відігратися «вовки» зуміли на 75-й хвилині – з передачі Лоренцо Пеллегріні забив Браян Крістанте. Вирвав перемогу для Роми на 83-й хвилині її «джокер» Ніколо Пізіллі, якому асистував Леандро Паредес.

• Довбик в цьому сезоні у семи матчах за команду в усіх турнірах забив три голи;
  • В наступному матчі 3 жовтня Рома в гостях зіграє з Ельфсборгом в другому турі Ліги Європи.