Шотландія і Швейцарія закрили ігровий день на Євро-2024: результат матчу і турнірна таблиця групи

Дмитро Вєнков
Переглядів 1707
Джердан Шакірі завдає удару по воротах Шотландії. Фото: Getty Images
У середу, 19 червня, збірна Шотландії поділила очки зі Швейцарією (1:1) у рамках другого туру групового етапу Євро-2024. Команди обмінялися голами у першому таймі.

Шотландія та Швейцарія у бойовому матчі розписали нічию (1:1) в другому турі Євро-2024.

Шотландці вийшли вперед на 13-й хвилині. Скотт Мактоміней у швидкій атаці отримав пас від Каллума Макгрегора та пробив по воротах з близької відстані, після чого м’яч рикошетом від оборонця влетів у сітку.

Швейцарія відповіла на 26-й хвилині. Джердан Шакірі скористався грубою помилкою оборонців і ударом в один дотик розстріляв ворота.

Футбол. Євро-2024. Кельн (Німеччина). Груповий етап, другий тур

Шотландія – Швейцарія – 1:1

Голи: Мактоміней, 13 – Шакірі, 26

Турнірна таблиця групи A

• Шотландія залишається на третьому місці в групі та має одне очко в активі. 23 червня команда проведе кінцевий поєдинок на груповому етапі проти Угорщини;
  • Швейцарці залишаються на другій позиції у квартеті з чотирма заліковими балами. 23 червня на них очікує протистояння з Німеччиною, яка першою з учасників турніру гарантувала собі вихід до 1/8 фіналу.