Футбол

Борнмут Забарного шокував Арсенал Зінченка перед матчем з Шахтарем: на поле вийшов лише один українець

Андрій Піскун
Переглядів 79
2 голоси
Зінченко і Забарний. Колаж: Sport-express.ua
Борнмут переміг Арсенал (2:0) в рамках восьмого туру АПЛ. Ілля Забарний провів на полі весь матч, Олександр Зінченко залишився на лавці запасних.

Зінченко відновився після пошкодження, через яке пропустив ігри збірної України в Лізі націй, та повернувся у заявку Арсенала. Проте на полі у звітному матчі Олександр не вийшов, залишившись у запасі.

На позиції лівого захисника зіграв літній новачок «канонірів» Рікардо Калафіорі. Натомість Забарний є залізобетонним гравцем Борнмута і відіграв від свистка до свистка.

У першому таймі Арсенал залишився у меншості: за затримку суперника пряму червону отримав Саліба. Борнмут скористався чисельною перевагою на 70-й хвилині.

Джастін Клюйверт продемонстрував чудове бачення поля і видав розкішну передачу на Раяна Крісті, який в один дотик відправив м'яч у ліву дев'ятку. Остаточний рахунок встановив Клюйверт, реалізувавши пенальті.

АПЛ. 8-й тур

Борнмут – Арсенал – 2:0

Голи: Крісті, 70, Клюйверт, 79 (пен.)

Вилучення: Саліба, 30.

• Наступний матч Арсенал проведе проти Шахтаря у Лізі чемпіонів. Гра відбудеться у Лондоні 22 жовтня о 22:00.
  • «Каноніри» мають 17 очок та посідають третю сходинку у турнірній таблиці АПЛ. Борнмут з 11-ма балами – десятий.
  • Зінченко у цьому сезоні провів за Арсенал дві гри, не відзначившись результативними діями.
  • На рахунку Забарного вісім матчів у складі «вишень», також без забитих голів чи асистів.