«Прокинувся після перерви»: огляд англійських ЗМІ на асист Мудрика за Челсі у матчі Кубка ліги

Євген Чепур
Переглядів 139
Михайло Мудрик. Фото: Google
Вчора, 24 вересня, Челсі в матчі 1/16 фіналу Кубка англійської ліги розтрощив лідера Ліги 2 Барроу (5:0), а Михайло Мудрик віддав другу результативну передачу в сезоні.

У вівторок, 24 вересня, Челсі розгромив Барроу з рахунком 5:0 в рамках 1/16 фіналу Кубка англійської ліги.

Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі лондонців та відзначився асистом, який став для нього другим у сезоні.

▶️ Відео результативної передачі Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Англійська преса відзначила, що у другому таймі українець діяв гостріше, ніж у першій половині зустрічі.

Football London – 6/10

Мав багато простору на лівому фланзі. У першому таймі показував проблиски, беручи на себе правого захисника Барроу, коли це було можливо. Оживився у другому таймі і одразу ж вивів на ударну позицію Нето, віддавши шикарну передачу поперек воротарського майданчика.

Goal – 6/10

Провів спокійний перший тайм, але виглядав набагато краще після перерви і поклав один асист на тарілку для Нето.

90min – 7/10

Як і Нето, Мудрик був тихим протягом першого тайму і прокинувся після перерви. Його рішення були вражаючими протягом усього матчу. Віддав гарний асист для Нето.

Dailymail – 7/10

Енцо Мареска перед матчем закликав Мудрика покращити гру, і після спокійного старту українець показав кілька яскравих іскор. Варто віддати належне його безкорисливості, адже він чудово виходив на ворота, але віддав на Нето, хоча міг би відзначитися у воротах суперника.

• Мудрик у поточному сезоні зіграв за Челсі у п'яти поєдинках в усіх офіційних турнірах: дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українського вінгера у 35 мільйонів євро.
  • На внутрішній арені після п’яти турів Челсі має у доробку десять очок та займає четверту сходинку у турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги.
  • У наступному турі сині вдома зіграють проти Брайтона.
  • Поєдинок відбудеться 28 вересня і розпочнеться о 17:00 за київським часом.