Футбол

Ярмолюка випустили рятувати Брентфорд у матчі з Ман Сіті після дублю Холанда: відома оцінка українця

Євген Чепур
Переглядів 1894
Єгор Ярмолюк. Фото: Google
У суботу, 14 вересня, відбувся матч четвертого туру АПЛ, у якому зустрічалися Манчестер Сіті та Брентфорд, за який виступає український півзахисник Єгор Ярмолюк. Гра завершилася перемогою господарів поля – 2:1.

Сьогодні, 14 вересня, Манчестер Сіті зустрічався з Брентфордом, за який грає український хавбек Єгор Ярмолюк.

Почату матчу видався шокуючим для команди Хосепа Гвардіоли, адже вже на першій хвилині «бджоли‎» вийшли вперед після результативного удару Вісси.

Але «містяни‎» зуміли зрівняти рахунок, а потім і вийти вперед ще у першій половині гри. Дубль на свій рахунок записав норвежський бомбардир Ерлінг Холанд.

У другому таймі господарі поля володіли ініціативою, але жодній з команд не вдалося забити. Відзначимо, що Ярмолюк з’явився на полі на 84-й хвилині гри. Це була перша поява українця у новому сезоні АПЛ.

Статистичний портал Sofascore оцінив дії нашого співвітчизника у 6.5 балів при середній оцінці у Брентфорді в 6.90.

АПЛ, четвертий тур

Манчестер Сіті – Брентфорд – 2:1

Голи: Холанд, 19, 32 – Вісса, 1

• Манчестер Сіті має у своєму активі 12 балів після чотирьох матчів та очолює турнірну таблицю АПЛ. Брентфорд має в активі шість очок та йде на сьомій позиції.
  • У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Ярмолюк провів дві гри, без результативних дій.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2028-го року. Transfermarkt оцінює футболіста у десять мільйонів євро.