Не пройшло і трьох років: відео першого асисту Миколенка за Евертон у матчі з розгромом

Дмитро Вєнков
Переглядів 185
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У вівторок, 27 серпня, Евертон Віталія Миколенка вдома розгромив Донкастер (3:0) у рамках 1/32 фіналу Кубка ліги. Український захисник оформив дебютний асист.

Віталій Миколенко результативною передачею допоміг Евертону пройти Донкастер (3:0) в 1/32 фіналу Кубка ліги.

🔥Відео першого асисту Миколенка за Евертон🔥

Результат даного протистояння був зроблений в другому таймі. На 53-й хвилині господарі відкрили рахунок силами Двайта Макніла з передачі Тіма Іроегбунама. На 74-й хвилині перевагу подвоїв Іліман Ндіає (асист Джейка О’Браєна).

На 84-й хвилині Евертон поставив крапку у протистоянні, розігравши цікаву комбінацію, в результаті якої Миколенко поперечною передачею з флангу вивів на ударну позицію Бету – той не схибив.