Колишній гравець збірної України став головним антигероєм матчу Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті: деталі фіаско

Дмитро Вєнков
Переглядів 1292
Данило Ігнатенко у матчі із Манчестер Сіті. Фото: Getty Images
У вівторок, 1 жовтня, Слован українського хавбека Данила Ігнатенка вдома поступився Манчестер Сіті (0:4) у рамках другого туру загального етапу Ліги чемпіонів.

Слован Данила Ігнатенка зазнав розгромної поразки від Манчестер Сіті (0:4) в другому турі Ліги чемпіонів.

Український півзахисник вийшов на поле в основному складі та відіграв 63 хвилини, не зумівши особливо нічим допомогти своїй команді.

Господарі забили два швидких голи силами Ілкая Гюндогана та Філа Фодена (асист Жеремі Доку). В другому таймі ще по голу забили Ерлінг Голанд (асист Ріко Льюїс) та Джеймс Макеті з паса Фодена.