Шахтар зіграв перший матч у новій Лізі чемпіонів з Болоньєю: найдорожчий гравець України не забив пенальті

Дмитро Вєнков
Переглядів 2059
5 голосів
Гравці Шахтаря та Болоньї. Фото: ФК Болонья
У середу, 18 вересня, Шахтар на виїзді зіграв внічию із Болоньєю (0:0) у рамках першого туру загального етапу Ліги чемпіонів. Георгій Судаков на старті матчу не реалізував пенальті.

Шахтар поділив очки із Болоньєю (0:0) в першому матчі загального етапу Ліги чемпіонів нового формату.

Вже на четвертій хвилині матчу «гірники» отримали чудовий шанс вийти уперед завдяки пенальті, однак покарання не зумів реалізувати найдорожчий гравець УПЛ Георгій Судаков (Трансфермаркт оцінює у 35 мільйонів євро) – Лукаш Скорупський виконав сейв.

Відео нереалізованого пенальті Судаковим

Надалі ігрова перевага була повністю за господарями. Найбільше Шахтар тероризував Сантьяго Кастро, який сам мав аж три гольових моменти. Найбільш реальний припав на компенсований до першого тайму час, коли він із забійної позиції розстрілював ворота суперника, але власну команду врятував Дмитро Різник.

Ускладнилася ситуація для Маріно Пушича і Ко ще й тим, що вже в першій половині зустрічі довелося проводити дві вимушені заміни, прибираючи з поля Данила Сікана та Юхима Коноплю через травми.

Шахтар вистояв в Італії та вивіз одне очко.