«Потрібно працювати ще більше»: Вернидуб зробив заяву на фоні останньої новини про себе
Головний тренер Нефтчі Юрій Вернидуб прокоментував продовження контракту на два роки. Його цитує клубна пресслужба. Український фахівець відзначив підтримку з боку менеджменту та наголосив, що відчуває довіру з першого дня роботи в Азербайджані.
«Хочу подякувати Наглядовій раді та керівництву клубу за підтримку, яку вони мені надали. Я відчував цю довіру з першого дня і відчуваю її зараз. Від себе можу сказати одне: потрібно працювати ще більше. Ми повинні зробити все можливе, щоб повернути Нефтчі на те місце, на яке клуб заслуговує».
Наставник бакинської команди окремо подякував фанатам за теплу підтримку і попросив у них, щоб вони палко вболівали за них у майбутньому сезоні, допомагаючи гравцям.
«Велике спасибі вболівальникам за теплий прийом і за те, що протягом усього сезону вони до самого кінця підтримували і мене, і футболістів. У новому сезоні хотів би бачити заповнені трибуни. Їхня віра надихає кожного футболіста та допомагає рухатися вперед».
- Нині 60-річний Вернидуб є головним тренером Нефтчі з грудня минулого року.
- Бакинський клуб зайняв четверте місце в минулому сезоні чемпіонату.
- Вернидуб і Ко гратимуть у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій проти переможця пари Динамо Мінськ (Білорусь) / Сілекс (Північна Македонія).