Вестерло вирвав нічию у РВДМ під завісу матчу чемпіонату Бельгії: Сидорчук отримав жовту картку

Дмитро Чорнобай
Переглядів 376
Сергій Сидорчук. Фото: Вестерло
У матчі 11-го туру чемпіонату Бельгії Вестерло зустрічався з РВДМ (1:1). Команда, за яку виступає Сергій Сидорчук, врятувала нічию на останніх секундах гри.

У суботу, 21 жовтня, РВДМ вдома приймав Вестерло в рамках 11-го туру чемпіонату Бельгії.

Перший гол у матчі записав на свій рахунок півзахисник Флоран Да Сілва. Гості відігрались на 90+6 хвилині зусиллями американця Гріффіна Йоу.

Український півзахисник Вестерло Сергій Сидорчук потрапив у стартовий склад своєї команди та провів повний матч. На 90-й хвилині українець отримав жовту картку.

Чемпіонат Бельгії. 11-й тур

РВДМ – Вестерло – 1:1

Голи: Да Сільва, 64 – Йоу, 90+6.

21 жовтня. 19:15. Брюссель. Стадіон «Стад Едмон Маштен»

• Сергій Сидорчук у поточному сезоні зіграв за Вестерло в п'яти поєдинках, не відзначившись результативними діями.
  • Клуб українця посідає останнє 16 місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії, маючи сім очок в своєму активі.
  • Вестерло проведе свій наступний матч чемпіонату 29 жовтня проти Юніон Сент-Жилуаз.