Футбол

Малиновський за 7 хвилин не врятував Дженоа від поразки у матчі Серії А: Джилардіно відреагував на гру Руслана

Віктор Глухенький
Переглядів 1202
Руслан Малиновський. Фото: Google
Головний тренер генуезької Дженоа Альберто Джилардіно прокоментував результат поєдинку п'ятого туру італійської Серії А в якому його підопічні мінімально програли Лечче (0:1)

Альберто Джилардіно прокоментував поразку від Лечче (0:1), згадавши про українського легіонера своєї команди Руслана Малиновського.

«Проти Лечче було нелегко, вони добре грають у зв’язках, багато рухаються і добре працюють з крайніми захисниками та півзахисниками. Ми давали бити з дальньої дистанції, особливо в моменті з голом. Але сподобалося бажання не здаватися.

Вводимо до складу Малиновського, шукаємо йому правильну позицію в командному балансі», – наводить слова Джилардіно клубна пресслужба Дженоа.

• В поєдинку проти Лечче Руслан Малиновський провів на полі сім хвилин. WhoScored поставив українцю оцінку 6,1 бали.
  • У поточному сезоні українець зіграв за свій новий італійський клуб в чотирьох поєдинках (144 хвилини).
  • Після поразки від Лечче Дженоа посідає 15 сходинку в турнірній таблиці Серії А, маючи в активі чотири очки.
  • В наступному, шостому турі «грифони» вдома зіграють проти Роми. Поєдинок заплановано на 28 вересня. Початок гри о 21:45.