Україна програла Бельгії в останньому турі відбору до Євро: яке місце у групі посіли підопічні Мороза

Дмитро Чорнобай
Переглядів 6865
4 голоси
Збірна України (U-17). Фото: УАФ
Юнацька збірна України завершила виступи у першому кваліфікаційному раунді Євро-2025 (U-17). Підопічні Юрія Мороза у третьому поєдинку групи програли Бельгії.

Сьогодні, 15 жовтня, відбувся третій поєдинок у кваліфікаційному раунді Євро-2025 (U-17), в якому юнацька збірна України зіграла внічию з Бельгією.

Поєдинок розпочався з доволі швидкого голу бельгійської збірної, у складі якої відзначився Мітонго Мутеба.

У другому таймі підопічні Юрія Мороза зуміли відігратися завдяки голу Зудіна на 59-й хвилині.

Проте українська збірна не зуміла втримати нічию, пропустивши наприкінці гри від Да Сільви.

Таким чином, Україна посіла друге місце у групі, набравши шість балів у трьох турах.

Кваліфікаційний раунд Євро-2025 (U-17). Груповий етап, третій матч

Україна – Бельгія – 1:2

Голи: Зудін, 59 – Мітонго Мутеба, 62, Да Сільва, 90

• Нагадаємо, що мінітурнір відбувався у Бельгії. Підопічні Юрія Мороза у попередніх двох матчах перемогли Косово (4:2) та Казахстан (3:0).
  • Зазначимо, що другого раунду відбору вийшли по дві найкращі команди кожної групи.
  • Після цього 28 учасників навесні 2025 року в семи групах Ліги А боротимуться за сім путівок до фінального турніру, який улітку пройде в Албанії.