Довбик забив, але не допоміг збірній Україні обіграти Чехію: як завершився матч команди Реброва у Лізі націй

Євген Чепур
Переглядів 395
Гравці збірної України. Фото: Google
У понеділок, 14 жовтня, національна команда України зіграла у четвертому турі Ліги націй проти збірної Чехії. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • До сьогоднішнього матчу суперники провели шість поєдинків: дві перемоги в активі нашої збірної, дві вікторії здобули чехи. Ще два матчі завершилися внічию. Однак різниця м'ячів на користь Чехії: 9:6.
  • Перша гра між командами у Лізі націй 2024/2025 завершилася місяць тому на користь команди Івана Гашека – 3:2.
  • У 2018-му році синьо-жовті під керівництвом Андрія Шевченка двічі перемагали збірну Чехії.

Чехи активніше розпочали матч і на 19-й хвилині вийшли вперед. Навіс Черни з кутового з правого флангу на ближню завершився вибиванням на ногу Черву, який пробив у лівий кут.

Відзначимо, що важку травму у першому тайм зазнав Гуцуляк, якого винесли з поля на ношах.

▶️ Відео голів матчу Україна – Чехія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У доданий арбітром час м’яч знову опинився у сітці наших воріт, але цього разу арбітр відмінив гол через офсайд.

На старті другого тайму Довбик ударом з пенальті рахунок зрівняв. Більше команди не забивали і гра завершилася нічиєю.

Ліга націй, група В1, четвертий тур

Україна – Чехія – 1:1

Голи: Довбик, 52 (пен.) – Черв, 19

• Україна, маючи чотири залікові пункти, продовжує займати четверте місце в групі В1.
  • Вище йдуть збірні Албанії (шість очок) та Грузії (шість пунктів). Очолює квартет з сімома балами команда Чехії.
  • Наступний матч команда Реброва проведе проти грузинської збірної 16 листопада. Початок гри о 19:00.