Від «найнебезпечнішого нападника Челсі» до «пропав безвісти»: огляд англійських ЗМІ на гру і асист Мудрика в ЛК

Євген Чепур
Переглядів 769
Михайло Мудрик. Фото: Google
Вчора, 3 жовтня, Челсі обіграв Гент в рамках другого туру основного етапу Ліги конференцій з рахунком 4:2. Англійські видання оцінили виступ українського вінгера Михайла Мудрика у цьому поєдинку.

У четвер, 3 жовтня, Челсі у другому турі Ліги конференцій переміг Гент з рахунком 4:2.

Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі лондонців на домашню гру ЛК проти бельгійців і провів на полі 90 хвилин. Українець відзначився результативною передачею на 12-й хвилині зустрічі.

Англійські ЗМІ відзначають, що українець грав активно, але досі не може відзначитися забитим голом.

Football London – 6.5/10

Мудрик на початку гри знайшов Жоао Фелікса у штрафному майданчику. За мить Мудрик відпасував на Вейгу, і португальський захисник влучно пробив у дальню стійку. Позитивна передача від українця.

Goal – 6/10

Віддав гольову передачу у першому голі Челсі і почав грати з новою впевненістю, але в другому таймі пропав безвісти.

Standard – 7/10

Голи все ще залишається його найбільшою проблемою, але він асистував у першому м’ячі і продемонстрував свою швидкість, постійно намагаючись обіграти захисника Хуго Гамбора – і йому це вдавалося.

90min – 7/10

Найнебезпечніший нападник Челсі протягом усього матчу, і саме його смачна передача на Вейгу допомогла відкрити рахунок. Постійно прагнув проникнути у вільні зони.

The Sun – 7/10

Челсі весь вечір бив Гент з правого флангу. Мудрик віддав чудову передачу з правого флангу для взяття воріт, але не зміг знайти ще один вбивчий пас.

• Контракт 23-річного Мудрика з Челсі розрахований до 30 червня 2031 року.
  • У цьому сезоні Михайло провів за лондонський клуб сім поєдинків у всіх турнірах: дві результативні передачі.