Олімпіакос впевнено переміг Брагу в другому турі Ліги Європи: чим запам'ятався Яремчук у грі з португальцями

Переглядів 616
Роман Яремчук. Фото: Олімпіакос
Відбувся поєдинок другого туру основного етапу Ліги Європи 2024/25, в якому грецький Олімпіакос у домашньому поєдинку обіграв португальську Брагу.

Сьогодні, 3 жовтня, відбувся поєдинок в рамках другого туру основного етапу Ліги Європи між Олімпіакосом та Брагою.

Український форвард греків Роман Яремчук не потрапив у стартовий склад та залишився на лаві запасних.

Перший тайм проходив за рівної гри – обидві команди мали по декілька моментів. Перед самісенькою перервою Ель-Каабі вивів господарів вперед, забивши на 45-й хвилині.

У другому таймі греки забили ще двічі, довівши рахунок до розгромного.

Зазначимо, що Роман Яремчук на полі так і не з'явився, просидівши весь матч на лавці запасних.

Ліга Європи. Основний етап, другий тур

Олімпіакос – Брага – 3:0

Голи: Ель-Каабі, 45, 59, Ессе, 53

• Олімпіакос наразі займає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Греції, набравши 13 очок.
  • Роман Яремчук в нинішньому сезоні провів за греків шість матчів в усіх турнірах: забив один гол.
  • Нагадаємо, що у першому турі Олімпіакос на виїзді поступився Ліону з рахунком 0:2.
  • У наступному матчі Ліги Європи грецький клуб зіграє з Мальме. Гра відбудеться 24 жовтня.